امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
منتشر شده : دی ۲۵, ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۶ ب.ظ ­ ­ کد خبر:37695 ­ ­

نوستالژی خاطره انگیز ملی ایرانی در مسیر پیشرفت

مهمترین هدف یک بنگاه اقتصادی سود آوری است و این هدف، مسیری را برای فعالان اقتصادی ترسیم می‌کند که  بخشی از آن به انتظار سهامدار باز می‌گردد و بخشی دیگر نیز لازمه فرایند کسب و کاری است که در همه دنیا به عنوان اصل شناخته می‌شود.


به گزارش گروه اقتصاد سایت مدآرا: گروه صنعتی ملی به عنوان یک بنگاه اقتصادی معتبر متولی بخش مهمی از کسب و کار در صنعت کشور است که با اصلاح ساختارهای مالی و بازسازی نیروی انسانی پس از روی کار آمدن مدیریت جدید و تغییر در ترکیب هیات مدیره بالاخره تراز مالی گروه صنعتی ملی(مجموعه کفش ملی و شرکت های وابسته) وارد سود دهی شد.

خروج کفش ملی از زیان به این معناست که امکان بلند کردن یک شرکت زیان ده علی رغم مشکلات عدیده هم وجود دارد که این با پشتوانه و سابقه همکاری با تولید کنندگان کفش و چرم می‌باشد.

استخراج صورت‌های مالی ۶ ماهه اول سال ۹۷ کفش ملی نشان می‌دهد؛ مجموعه گروه صنعتی ملی بالاخره از زیان خارج شده و حتی ۹۸۰۰ میلیون ریال سود شناسایی کرده است.

این اتفاق در حالی رقم خورده است که گروه صنعتی ملی بهار ۹۷، بدون کوچکترین افزایش قیمتی، به رکورد خوبی در فروش دست پیدا کرده به طوری که آمارها در خرداد ماه رقم ۴۰ درصد افزایش فروش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل را نشان می‌دهند.

همچنین مقایسه تراز سود و زیان فروشگاه‌ها در آبان ۹۷ با مدت مشابه آن در سال گذشته در بین ۲۲۶ فروشگاه فعال، نشان می‌دهد که سال گذشته فقط ۲ فروشگاه سود ده شناسایی شده و امسال با تغییرات مدیریتی صورت گرفته، این ۲ فروشگاه تبدیل به ۲۱۰ فروشگاه سود ده شده و اتفاق بزرگتر اینکه در پایان آذرماه سال جاری تمام فروشگاه ها از زیان خارج شدند.

بررسی صورت‌های مالی گروه صنعتی ملی در سامانه سازمان بورس و اوراق بهادار نشان از جهشی بزرگ در فرایند سود دهی این شرکت از ابتدای سال جاری را دارد با وجود اینکه مدیریت جدید میراث دار سیستمی با اختلال فراوان و آسیب دیده از دوران مدیریت قبلی فاقد کارایی لازم بوده است؛ مصداقی از حرکت جهادی و انقلابی توسط مدیران جدید در آن در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب به شمار می‌رود.

در آینده به تخلفات خرد و کلانی که در گذشته در این گروه صورت گرفته و باعث اختلال در روند کار شده اشاره خواهد شد اما امید است باقی مانده این جریان که به واسطه فامیل بازی و رفاقت و تعلق به یک شهرستان و استان خاص بر سر کار آمده است به زودی دست از سر بیت المال بردارد.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
udemy course download free
download lenevo firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download

3 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها,
 1. علی گفت:

  خیلی خوشحال شدم
  خداروشکر
  از تک تک مدیران ارزشمند کفش ملی و گروه ملی تشکر می کنم

 2. محسن حمید وند گفت:

  وقتی خبر انحلال برندهایی مثل ارج و آزمایش را شنیدم دلم لرزید؛یادش بخیر زمانی بود که جاده قدیم کرج جاده غرور و بالندگی و تولید ایرانی بود
  سود ده شدن و… به کنار ، همین که دیدم نام و آرم کفش ملی و آن فیل دوست داشتنی هنوز حفظ شده ، خیلی خوشحال شدم دست مریزاد خسته نباشید

 3. سید احمد گفت:

  باعث خوشحالی هست که برندی مثل کفش ملی که افتخار این مملکت هست سر پا هست و در حال گسترش انشاالله که هر مدیری که تو این مملکت به فکر مردم هست موفق باشه

آخرین اخبار

 • ezgif.com-gif-maker-1.gif
 • ezgif.com-gif-maker.gif
 • ezgif.com-gif-maker-2.gif
 • Webp.net-gifmaker-4.gif
 • 120-240.gif