امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
منتشر شده : بهمن ۶, ۱۳۹۷ | ۴:۱۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:38826 ­ ­

#۸*۱۴۲* را بگیرد و بسته حمایتی خود را پیگیری نماید

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: کد دستوری USSD از سوی این سازمان برای بیمه شدگان و مستمری بگیرانی که در خصوص بسته حمایتی دولت سئوال دارند، اختصاص یافت.


به گزارش سایت خبری مدآرا به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن زدا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این افراد می‌توانند کد دستوری #۸*۱۴۲* را شماره گیری و کدملی سرپرست خانوار را وارد کنند تا پاسخ برای آنها ارسال شود که آیا مشمول دریافت این کمک هستند یا خیر؟

وی با بیان اینکه در روزهای گذشته مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی (۱۴۲۰)تماس های فراوانی در این خصوص را پاسخ داده است، گفت: کد دستوری مذکور برای پاسخگویی بهتر و بیشتر مخاطبان تعریف شده است.

زدا با اشاره به ارائه بسته کمک دولت به بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: به ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از بیمه شدگان و ۲ میلیون و ۶۰۰ میلیون نفر مستمری بگیر  این سازمان  که شرایط دریافت این کمک را داشته‌اند، بسته حمایتی پرداخت شده است.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download samsung firmware
Free Download WordPress Themes
online free course

5 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها
 1. میرمرتضی صادقی گفت:

  بسته حمایتی به من و همسرم تعلق نگرفته به شماره تامین اجتماعی :۱۹۵۱۵۳۲۶و به شماره کد ملی ۲۸۰۱۸۶۰۸۷۵

 2. علی گفت:

  سلام اقا به اون خدای که میپرستید با یارانه زنگی میکنیم با ماشین کارمیکردم دزدبرد بازن وسه تابچه چکاربایدبکنیم برای یک بسته حمایتی شب عیدی پیش چندنفربایدکردن کج کنیم التماس کنیم قسمتون بدیم چرا هیچکس گوش نمی کنه اقابگید خداقل کجا برم چه کنم یه جواب بدیدخواهش میکنم

آخرین اخبار

 • ezgif.com-gif-maker-1.gif
 • ezgif.com-gif-maker.gif
 • ezgif.com-gif-maker-2.gif
 • Webp.net-gifmaker-4.gif
 • 120-240.gif