امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
منتشر شده : بهمن ۱۴, ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۱ ق.ظ ­ ­ کد خبر:39950 ­ ­

نامه نمایندگان به روحانی درباره تخلفات محمدباقر نوبخت+ متن نامه

چند تن از نمایندگان طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار بررسی تخلفات رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره واریز نشدن منابع حاصل از فروش نفت و گاز به حساب صندوق توسعه ملی شدند.


به گزارش سایت خبری مدآرا: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده محلات در مجلس، از ارسال نامه چند تن از نمایندگان به حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور، خبر داد.

وی افزود: طبق گزارش رئیس دیوان محاسبات، بخشی از سهم صندوق توسعه ملی ناشی از فروش نفت و گاز از سوی سازمان برنامه و بودجه به حساب این صندوق واریز نشده که از رئیس‌جمهور می‌خواهیم این تخلف را پیگیری و رسیدگی کند.

متن نامه نمایندگان به رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر روحانی»

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

به استحضار می‌رساند گزارش تفریغ بودجه سال ۹۶ که توسط رئیس دیوان محاسبات در صحن علنی مجلس در چهارم بهمن ماه ۹۷ قرائت گردید، اشعار می‌دارد مبلغ ۱۶ هزار میلیارد تومان از محل فروش داخلی گاز طبیعی به حساب خزانه واریز نشده است و نیز مبلغ یک میلیارد و یکصد و هفتاد و هفت میلیون دلار منابع حاصل از فروش نفت و گاز به حساب صندوق توسعه ملی واریز نشده است.

هر چند پرونده این تخلف در دیوان محاسبات علیه رئیس سازمان برنامه و بودجه تشکیل شده و یک نسخه از آن جهت رسیدگی به قوه قضائیه ارجاع شده است با این حال ضروری است جنابعالی در عمل به سوگندی که یاد کرده‌اید برای پاسداری از منافع ملت ایران نسبت به رسیدگی جدی و بازگرداندن اموال ملت به بیت‌المال اقدام کنید./ تسنیم

Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
free download udemy course
download intex firmware
Download WordPress Themes
free download udemy paid course

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها, ,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif