امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
منتشر شده : بهمن ۱۶, ۱۳۹۷ | ۱:۲۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:40271 ­ ­

“جو بایدن” احتمالا در انتخابات ۲۰۲۰ از ترامپ پیشی می گیرد

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که «جو بایدن» معاون سابق ریاست جمهوری آمریکا تنها نامزد بالقوه انتخابات سال ۲۰۲۰ است که احتمال دارد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور را شکست دهد.


به گزارش سایت مدآرا، ترامپ به تازگی گفت که عملکرد جو بایدن معاون «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق آمریکا ضعیف است و او نگران نامزدی او در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ نیست.
اما نتایج نظرسنجی جدید «امرسون کالج» حکایت از آن دارد که بایدن در رقابت های انتخاباتی آتی با کسب ۵۱ درصد آرا در مقابل ۴۹ درصد از ترامپ پیشی خواهد گرفت.
به گزارش روزنامه واشنگتن اگزماینر، این نظرسنجی از رای دهندگان در ایالت آیووا (ایالت غرب میانه آمریکا) انجام شده است و نتایج آن حکایت از آن دارد که بایدن در فهرست نامزدهای دمکرات ۳۰ درصد از آرا را به خود اختصاص داده است.
«برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت ، «الیزابت وارن» سناتور دمکرات از ایالت ماساچوست ، «کامالا هریس» سناور دمکرات از کالیفرنیا و «بت اورورک» نماینده سابق مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت تگزاس از دیگر نامزدهای احتمالی دموکرات هستند.
برنی سندرز و الیزابت وارن دو نامزد بعدی دموکرات هستند که بعد از جو بایدن شانس پیروزی مقابل ترامپ را دارند.
این نتایج همچنین نشان داد که ترامپ،«جان کاسیچ» فرمانده سابق اوهایو را به عنوان رقیب اصلی خود از حزب جمهوری خواه در رقابت های تنگاتنگ مقدماتی در آیووا با ۹۰ درصد مقابل ۱۰ درصد ارا شکست خواهد داد.
نظرسنجی امرسون کالج با مشارکت ۸۳۱ رای دهنده ثبت نام شده در ایالت آیووا و در بازه زمانی بین ۳۰ ژانویه تا ۲ فوریه (۱۰ تا ۱۳ بهمن) از طریق تلفنی و اینترنتی و با ضریب خطای مثبت و منفی ۳٫۴ درصد انجام شده است.

Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
online free course
download xiomi firmware
Free Download WordPress Themes
lynda course free download

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها, , ,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif