امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
منتشر شده : بهمن ۱۷, ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۲ ب.ظ ­ ­ کد خبر:40415 ­ ­

ادعای عجیب کبری خزعلی: در دوره دولت کارگزاران اطلاعات زنان بیوه و بی‌سرپرست را به دشمن می دادند

خزعلی : الگوهای سکولار توسعه‌ای غرب را با چند آیه و حدیث ممزوج کرده و در کشور اجرایی کردند اما این الگوها چون از دل فرهنگ دینی و ملی برنخاسته بودند نتیجه‌ای که دادند مغایر با فرهنگ مردم و اهداف رهبران جامعه بوده است. 


به گزارش سایت خبری مدآرا: کبری خزعلی عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس سابق  این شورا در نشست خبری با موضوع «چهل سال پیشرفت و توطئه در حوزه زنان و خانواده» به بیان دستاوردها و تلاش‌های انقلاب اسلامی و زنان برای خدمت دوسویه بهم پرداخت و گفت:  در دهه اول انقلاب برنامه توسعه غرب را در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگ، آموزش، بودجه و … کنار گذاشتیم و یک دهه  سعی کردیم مبتنی بر فرمایشات امام خمینی (ره) و اصول اسلام کارها را جلو ببریم که البته به علت شروع کار با مشکلات و ایراداتی هم همراه بود اما هر چه بود برخاسته از دل فرهنگ کشور خودمان بود.

خزعلی در ادامه افزود: از همان ابتدا افراد نفوذی سعی داشتند برنامه‌های مدیران و مسئولان را از اسلام به انحراف بکشند و جوری برای مسئولان الویت‌سازی یا جابجایی الویت‌ها را انجام دهند که کشور را عقب نگه دارند.

عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: اما بعد از دهه اول انقلاب و روی کار آمدن دولت کارگزاران برنامه‌های توسعه غربی به کشور سرازیر شدند که در تمایز با برنامه و الگوی پیشرفتی بود که امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای مبتنی بر متن اسلام در نظر گرفته بودند.

وی عنوان کرد: الگوهای سکولار توسعه‌ای غرب را با چند آیه و حدیث ممزوج کرده و در کشور اجرایی کردند اما این الگوها چون از دل فرهنگ دینی و ملی برنخاسته بودند نتیجه‌ای که دادند مغایر با فرهنگ مردم و اهداف رهبران جامعه بوده است.

خزعلی تصریح کرد: در دوره دولت کارگزاران شاهد دادن اطلاعات زنان بیوه و بی‌سرپرست به دشمن، برگزاری کارگاه‌های آموزشی مغایر با الگوی اسلامی در حوزه زنان و تنظیم خانواده بودیم.

خزعلی در مورد نتایج و ثمرات الگوهای غربی در حوزه زنان گفت: برنامه اول توسعه برای زن چه کار کرد؟ اولین چیزی که در قانون اساسی و سیاست‌های کلانی که بزرگان و مقام معظم رهبری می فرمایند توجه به جایگاه خانواده و نقش زن در آن و در دیگر عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی .. و حقوق زنان است ولی در الگوهای توسعه غربی برابری زن با مرد مطرح است زن اصلا حقوق خاصی ندارد.

وی با اشاره به شکست این الگوها در خود غرب گفت: این الگوها به گفته خود غربی‌ها در جنگ مستقیم با خانواده است، الگوی اسلامی می‌گوید خانواده اصل است ولی الگوی غربی در جنگ با خانواده است و هیچ حق خاصی برای زن در نظر نمی‌گیرد.

عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: برابری زن با مرد را هم که عنوان می‌کنند جنبه سرمایه سالارانه دارد و برای اینکه درآمد سرمایه‌دار تامین شود مطرح می‌کنند اما روان زن، سلامتی و امنیت او، حق داشتن خانواده و همسر و فرزند او نادیده گرفته می شود.

الگوی غربی ابتذال زن جهت کسب سود را به راحتی می‌پذیرد

خزعلی گفت: معتقدند اگر می‌شود از زن پول درآورد چه بهتر است که دربیاورند و حتی فضای محیط کار را به سوی مسائلی می‌برند که از جاذبه‌های ظاهری زن جهت سود خود بیشتر استفاده کنند و این همان استفاده ابزاری از زن است و با الفاظی چون حق بدن و آزادی زشتی این عمل را سعی دارند بپوشانند و یا حتی ممکن است به زنان با جاذبه‌های ظاهری بیشتر حقوق بالاتری هم بدهند.

وی در ادامه افزود: یعنی خود زن را به عنوان فکر، مهارت، تخصص و شایستگی نمی‌خواهند بلکه زن را به عنوان تفنن آقایان، که در محیط کار هر جور خواستند از او استفاده ابزاری کنند که به قول خودشان کارگر ارزانتر و مطیع‌تری هم هستند، سود بجویند و  لطافت زن را که باید صرف خانواده و تربیت فرزند بشود به آنجایی بکشانند که در غرب کشیده شده، یعنی ابتذال زن.

عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: قرار بود انقلاب اسلامی ایران  از زن مظلوم غربی دفاع بکند اما عده‌ای انقلاب را نادیده می‌گیرند و ما باید نگران زنان جامعه باشیم تا در چنگال فمینیست‌ها و غربگراها نیفتند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مخالف حضور اجتماعی زنان نیست گفت: حضور اجتماعی زنان با چه کیفیتی؟ ما زنان زیادی را ازاول انقلاب سراغ داریم که فعالیت اجتماعی بالایی داشته‌اند اما هرگز به ابتذال کشیده نشدند و یا خانواده را به خاطر فعالیت اجتماعی نادیده نگرفتند و حذف نکردند. /فارس

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download huawei firmware
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها, ,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif