امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
منتشر شده : اسفند ۱۹, ۱۳۹۷ | ۱:۲۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:43847 ­ ­

شریعتمداری: فساد، اقتصاد خاکستری را گسترش می دهد

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر ضرورت مقابله با فساد گفت: فساد منجر به تقویت اقتصاد زیرزمینی و خاکستری شده و می‌تواند علتی برای توسعه فقر باشد.


به گزارش سایت خبری مدآرا:محمد شریعتمداری روز یکشنبه در جلسه شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی در سالن کنفرانس وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: اگر شفافیت همراه با اطلاع رسانی باشد می تواند بهترین راهکار برای جلوگیری از فساد محسوب شود.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه ما به دنبال توسعه شفاف‌سازی با هدف جلوگیری از بروز فساد در جامعه هستیم، ادامه داد: اگر بتوانیم در یک دوره زمانی مشخص با فساد مبارزه کنیم، بدون تردید کشور را از ابتلا به بلایای بزرگ و نجات داده ایم.
شریعتمداری با تاکید بر ضرورت مقابله عملیاتی با فساد تصریح کرد: شورای عالی رفاه باید برای مقابله با فساد سیاست های اجرایی تدوین کند.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ناپایداری صندوق‌ها را یکی از چالش‌های اجتماعی فعلی برشمرد و گفت: یکی از علل بروز این مشکل در صندوق‌های بازنشستگی این است که منابع دریافتی بیمه شدگان به شکل صحیحی سرمایه گذاری نشده است.
وی افزود: امروز ناچار هستیم حقوق افراد شاغل و بازنشسته را از محل بودجه عمومی پرداخت کنیم که نشان می‌دهد منابع صندوق ها به شکل درست سرمایه گذاری نشده اند.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نظام عمومی صندوق ها از یک نقص بزرگ رنج می‌برد، خاطرنشان ساخت: باید تلاش کنیم این نواقص با کمک دولت و مجلس برطرف شود.
شریعتمداری با تاکید بر ضرورت اهمیت رسیدگی به مسائل رفاهی کارگران خاطرنشان ساخت: در جلسه شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی تلاش داریم تا با همفکری به نتایج مهم و مناسبی دست پیدا کنیم.
وی ادامه داد: دستگاه های مختلفی در زمینه مسایل رفاهی فعالیت می‌کنند و نهادهای حمایتی خیریه و مردمی نیز در این راستا تلاش های زیادی انجام می دهند.

Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
free online course
download xiomi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download

0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها,

گزارش تصویری

طبیعت بهاری «الموت»

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • Webp.net-gifmaker-3-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • Webp.net-gifmaker-5.gif
  • 120-240.gif