امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
منتشر شده : اسفند ۲۱, ۱۳۹۷ | ۲:۳۴ ق.ظ ­ ­ کد خبر:44157 ­ ­

در گفتگو با مدارا مطرح شد:

کاوه خداشناس:با افتخار می‌گویم بازیگر مردمی هستم

کاوه خداشناس روزهای خوبی را در قاب تلویزیون تجربه می‌کند. وی به واسطه بازی در سریال برادر و مهمتر از آن بازی در کار آقای بهرنگ توفیقی به نام پدر با اینکه نقش منفی داستان بود اما به شدت درخشید و نشان داد که او در عین حالی که چهره مثبت و بشاشی دارد از پس نقش‌های منفی به خوبی بر می آید.


به گزارش سایت خبری مدآرا: گفت وگویی اختصاصی مدارا را با کاوه خداشناس در ادامه می خوانید:

پنج برادر در یک خانه کنار هم اذیت و آزارهای خاص خودتان را داشتید یا اینگونه نبوده است؟

نه اتفاقا فکر می‌کنم ما پنج برادر بسیار در کنار هم در خانه لذت می‌بردیم و اذیت و آزار نسبت به یکدیگر نداشتیم و از طرفی چون برادرهای من درس خوان بوده اند مزیت بر علت است که سرشان به کارهای خودشان گرم باشند. ما خواهر نداشتیم اما خواهر داشتن نعمت خوبی است که قسمت ما نشده است.

خانواده شما در عرصه هنر و فرهنگ شعر و ادب بسیار درجه یک هستند خودتان توضیح می‌دهید؟

این نظر لطف شماست و همان طور که اشاره کردید در یک خانواده کاملا فرهنگی بزرگ شده ام و این در حالی است که ارزش‌های افراد خانواده با معیار درجه فرهنگ آن‌ها سنجیده می‌شود. پدرم بسیار به شعر و ادبیات مسلط هستند و این هنروری در من و برادران هم رسوخ پیدا کرده است.

اما تنها شما بازیگر شده اید با پارتی که نبوده است؟

بله من به شخصه فقط وارد دنیای بازیگری شده ام و  وقتی وارد این فضا شدم نه با پول و نه با پارتی بوده است و فکر می‌کنم هنروری من در عرصه بازیگری بی تاثیر با فضای هنری خانواده ام نبوده است.

البته مسیری که شما انتخاب کردید علمی و آکادمیک پیش رفته اید. توضیح می‌دهید؟

خیلی خوشحالم از اینکه مسیری را در عرصه هنر طی نمودم که از همان ابتدا به طور آکادمیک و علمی بوده است و سعی کرده ام نزد اساتید بزرگ به خصوص استاد سمندریان دوره ببینم تا با علم و آگاهی در عرصه بازیگر قدم بردارم همچنین داشتن دوستان خوب در دوران دانشگاه هم بسیار در کار من تاثیرگذار بوده است که هر چیزهای خوبی از هم یاد گرفته ایم.

از خانواده خود بیشتر بگویید؟

بزرگترین نعمتی که خداوند به من عطاء کرده است خانواده ام بوده که تا به امروز جزء محبت و آرامش چیزی دیگه ندیده ام و به عنوان یکی از فرزندان آن خانواده تمام تلاشم را کرده ام که در جامعه به زعم خودم تاثیرگذار باشم. ما پنج برادر هستیم و با هم رابطه بسیار نزدیک و صمیمی داریم.

به شدت عاشق پیاده روی؟

من زیاد اهل پیاده روی هستم البته اینگونه نیست که هر جایی را پیاده بروم به طور معمول در فضاهای ورزشی مشخص و یا پارک‌ها پیاده روی می‌کنم و در این رابطه با مردم هم زیاد روبرو می‌شوم و به جرات می‌گویم نه تنها این نور چشمی‌ها مزاحم نیستند بلکه اعتقاد دارم بهترین منبع مطالعاتی من در عرصه بازیگری همین مردم کوچه و خیابان هستند که من سعی کرده ام در نقش‌ها از رفتارهای این عزیزان الگو بگیرم و با افتخار بگویم یک بازیگر مردمی هستم.

از اینکه نقش منفی در سریال پدر داشتید احساس نکردید ذهنیت مردم نسبت به شما تغییر پیدا می‌کند؟

مخاطب‌های تلویزیون نسبت به سینما عامیانه تر است و برخی‌ها خیلی زود تحت تاثیر نقش منفی یا خاکستری یک بازیگر قرار می‌گیرند و طبیعی است یک جاهایی ذهنیت مخاطب نسبت به من که یک نقش منفی بازی کرده ام کاملا حالت باور پیدا می‌کند که شخصیت من هم منفی گونه است اما من این را به فال نیک می‌گیرم که یک بازیگر آنقدر توانمند بوده است که به درستی نقش منفی را ایفای نقش کرده است ضمن اینکه قدرت قاب تلویزیون هم اینجا مشخص می‌شود که چقدر خانواده‌ها ریزبین قصه‌ها را دنبال می کنند. چهره من از دید خیلی از مردم مهربان و مثبت است اما این دلیل نمی‌شود من در عرصه بازیگری بخواهم تا به آخر نقش مثبت بازی کنم و فکر می‌کنم نقش منفی من در سریال پدر خوب جواب داد و مردم عزیز هم نسبت به من در این نقش لطف داشتند و قدردان محبتشان هستم. از طرفی هم سریال پدر به این خاطر خیلی دیده شد که در کنار کارگردانی خوب آقای بهرنگ توفیقی، تک تک بازیگران با تمام وجود نقش آفرینی می‌کردند که این عاملی شد تا قصه به دل مردم عزیز بنشیند.

تلویوزیون را بیشتر از سینما باید دوست داشته باشید؟

به واضح نمی‌توانم بگویم که قاب تلویزیون را بیشتر از سینما دوست دارم چرا که به واقعیت من فرصت آنچنانی در سینما پیدا نکرده ام جزء اینکه نزدیک به چهار کار سینمایی داشته ام اما من هم مثل خیلی از هنرمندان دیگر دوست دارم  در سینما هم حضور فعال داشته باشم.

علاقه مند به عکاسی هستید؟ و دوست دارید چه شخصی یا چیزی جلوی قاب دوربین شما قرار بگیرد؟

بله به عکاسی خیلی علاقه مند هستم و من همیشه چه دوربین کنار باشد چه نباشد با دوربین تلفن همراهم عکس می‌گیرم اما اگر قرار باشد دوست داشته باشم چه کسی جلوی دوربین قرار بگیرد در جواب می‌گویم ترجیح می‌دهم که از شجره خودم عکس بگیرم.

به فوتبال هم علاقه مند هستید؟

از بچگی فوتبال بازی می‌کردم و بسیار علاقه مند به ورزش فوتبال هستم و پست مورد علاقه ام هافبک وسط و بازی پخش کن است و خیلی روحیه گلزنی ندارم و جالب است بدانید من با اینکه استقلالی ام اما عاشق بازی مهدی طارمی است.

موقع دلتنگی چه کاری انجام می‌دهید؟

وقتی دلتنگ می‌شوم بیشتر دوست دارم در کنار دوستانم باشم و خداراشکر که علاوه بر نعمت پدر و مادر از دوستان خیلی خوبی برخوردارم و هر کدام از ما یک گوشه دنیا هستیم و احساس دلتنگی برای هم زیاد داریم. اما لحظاتی که در کنار خانواده هستم بهترین سکانس‌های زندگی ام رقم می‌خورد.

نظرتان در مورد این شخصیت‌ها بفرمایید؟

سیروس مقدم: بی نظیر

مهدی هاشمی: درجه یک و دوست داشتنی

رضا عطاران: سهل و ممتنع

علی دایی: اسطوره

حرف پایانی؟

با آرزوی موفقیت و حال خوب برای مردم که سال جدید را همانطور که در دعای سال تحویل آمده است با حال خوب شروع کنند.

گفتگو: حامد کوماهی

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download
download huawei firmware
Download Nulled WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

طبیعت بهاری «الموت»

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • Webp.net-gifmaker-3-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • Webp.net-gifmaker-5.gif
  • 120-240.gif