امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
منتشر شده : اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۰ ب.ظ ­ ­ کد خبر:44388 ­ ­

کواکبیان: خواهش می‌کنم رهبری وقتی برای احزاب بگذارند

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: چرا رییس جمهور و رییس قوه قضائیه با احزاب جلسه نمی‌گذارند. خواهش می‌کنم رهبری وقتی برای احزاب بگذارند تا نکات را با ایشان مطرح کنیم.


به گزارش سایت خبری مدآرا: در پایان روند برگزاری انتخابات، مصطفی کواکبیان گفت: دولت لایحه جامع انتخابات را تقدیم مجلس کرده است و آنچه در مجلس مطرح است لایحه جامع انتخابات نیست. آنچه در دستور مجلس قرار دارد طرح استانی شدن انتخابات است.

وی ادامه داد: بر این اساس هرکسی که در حوزه انتخابیه ۱۹ درصد آرا را بدست آورد و در سطح استان رای بالاتری آورد به مجلس ورود می‌کند.

وی افزود: اگر شورای نگهبان طرح استانی شدن را تصویب کند سطح دموکراسی ارتقا یافته و نگاه بخشی و جزئی نماینده هم ارتقا می‌یابد. اگر تهران ۳۰ نماینده می‌خواهد و یک حزب ۴۰ درصد آرا را آورده و یک حزبی دیگر ۳۰ درصد؛ به تناسب ۹ و ۶ نفر ورود می‌کنند.

کواکبیان در خصوص انتخابات خانه احزاب هم گفت: طبق گفته‌های آقای کمالی از دوستان احزاب هرکس رای آورد وقت بگذارد. کسی که وقت نمی‌گذارد کاش کاندیدا نمی‌شود. دوستان حفاظت و رصد کنند این پول به نوبه تخصیص یابد.

وی ادامه داد: دوستان می‌گویند فقط با رییس مجلس دیدار داشته‌اند؛ پس چرا رییس‌جمهور و رییس قوه قضائیه با احزاب جلسه نمی‌گذارند. خواهش می‌کنم رهبری وقتی برای احزاب بگذارند تا نکات را با ایشان مطرح کنیم./ایلنا

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
download intex firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download

0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , ,

گزارش تصویری

طبیعت بهاری «الموت»

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • Webp.net-gifmaker-3-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • Webp.net-gifmaker-5.gif
  • 120-240.gif